سئو سایت چگونه جایگاه خود را فیکس نمایید؟

شروع موضوع توسط mahtabnaderimc ‏13 دسامبر 2016 در انجمن نرم افزار

بازرسی جوش خازن
 1. mahtabnaderimc

  mahtabnaderimc عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏13 دسامبر 2016
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  [​IMG]

  سئو سایت چگونه جایگاه خود را فیکس نمایید؟
  سئو سایت چگونه جایگاه خود را فیکس نمایید؟

  نتایج جستجو گوگل و سئو سایت همواره در حال تغییر می باشد و تغییرات پیوسته ای را در نتایج جستجو در کلمات کلیدی مختلف مشاهده می نمایید. حال چگونه می توانید جایگاه خود را در سئو سایت فیکس نمایید. در این مقاله تکنیک هایی را در این خصوص بیان می نماییم.  حفظ جایگاه در سئو سایت
  سئو سایت
  در اغلب موارد سایت های صفحه اول در رنکینگ بالاتر با تغییرات کمتری در جایگاه و سئو روبه رو می شوند. یعنی سایت هایی که در سه یا چهار لینک اول می باشند با تغییرات کمتری روبه رو می شوند و سایت هایی که در لینک ده ، نه ، هشت و یا هفت وجود دارند در طول روز با دنس های بیشتری روبه رو می شوند و جایگاه سئو آن به طور مداوم تغییر می کند. اگر شما در لینک های پایین در صفحه اول وجود دارید پس احتمال تغییر لوکیشن و سئو سایت شما بیشتر است. به منظور رهایی از این موضوع می بایست خود را به لینک های بالاتر در صفحه اول برسانید تا حفظ و فیکس شدن موقعیت و رنکینگ خود را داشته باشید.

  فعالیت بیشتر برای فیکس سئو سایت[​IMG]
  سئو سایت شبکه های اجتماعی

  برای اینکه بدانید لینک سایت خود را به لینک های بالاتر بکشانید می بایست میزان فعالیت و عملکرد خود را افزایش دهید. افزایش تولید محتوا ، افزایش اکتیو و زنده بوند سایت ، افزایش میزان تبلیغات ، افزایش ترافیک تماما موجب می گردد که شما به رنکینگ بالاتری در سئو سایت دست یابید و این ارتقا در رنکینگ موجب می شود که شما در لینک های بالاتر بتوانید جایگاه فیکسی را برای خود رقم زنید.

  سئو سایت: اثر محتوای کپی در سئو


  در مقالات سئو سایت همواره این جمله تکرار می شود که محتوای کپی را به هیچ وجه در سایت خود وارد ننمایید. در واقع محتوای کپی تاثیر گذاری بسیار منفی را در سئو سایت می گذارد بطوریکه به واسط محتوای کپی به هیچ وجه سئو سایت انجام نمی گیرد.


  محتوای کپی در سئو سایت چگونه است؟
  سئو سایت شبکه های اجتماعی

  محتوایی که در دیگر سایت ها موجود باشد و شما عینا همان محتوا را در سایت خود گذاشته اید و یا اینکه تیتر آن و یا پاراگراف ها را جابه جا نموده اید تمامی به عنوان محتوای کپی شناخته می شوند. حتی اگر شما کلمات موجود در جملات را با اندکی تغییر در جمله بندی نیز درج نموده اید این امر نیز در سئو سایت با عنوان کپی محتوا شناخته می شود.

  تعمیر تلویزیون
  اثر محتوای کپی در سئو سایت
  [​IMG]
  اگر شما محتوایی را استفاده نمایید که به عنوان محتوای کپی باشد و گوگل این محتوا را پیش از این در سایتی دیگر ایندکس نموده باشد پس در واقع شما به واسط الگوریتم پاندای گوگل نمره منفی خواهید گرفت و اگر تمامی محتوای شما کپی باشد به پنالتی شدن سایت شما و حذف از نتایج منجر می گردد.

  فروش اقساطی خودرو ، طراحی لوگو ، خرید بک لینک ،انجام پایان نامه، سئو سایت ،سئو ، دوربین مدار بسته ، سئو سایت ،سئو ، پایان نامه ، فروش دوربین مدار بسته ، ترجمه مقاله ، بک لینک ، پشتیبانی سایت ، ترجمه مقاله isi


  محتوای کپی در برخی صفحات در سئو

  اگر شما در چند صفحه از سایت خود محتوای کپی گذاشته باشید برای مثال اگر این تعداد محتوای کپی در تعداد بسیار کم باشد پس تاثیرگذاری منفی آن کم خواهد بود اما اگر نصف محتوای موجود در سایت شما کپی باشد پس بدانید در سئو سایت و جایگیری در رنکینگ بالا با مشکل روبه رو خواهید شد.

  [​IMG] سئو سایت در آغاز سایت چرا مهم می باشد؟

  سئو سایت در آغاز و استارت کار بسیار مهم می باشد بطوریکه اگر در آغاز کار و زمانی که گوگل سایت شما را ایندکس می کند اگر به عنوان سایتی معتبر شما را شناسایی نماید این اعتبار در روند سئو سایت شما بسیار اثرگذار می باشد.


  فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو ، پیش فروش خودروهای وارداتی ، پیش فروش خودروهای وارداتی ، یو پی اس  آغاز سئو سایت خود را چگونه انجام دهیم؟

  آغاز و استارت کار سایت بسیار مهم می باشد و اگر همان ابتدای کار شما سایت خود را به گوگل معتبر معرفی نمایید این اعتبار را شما در روند سئو سایت خود شاهد خواهید بود. بدین منظور تهیه محتوای با کیفیت و در حجم بالا در استارت کار بسیار مهم می باشد.

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

  ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور

  ثبت نام دانشگاه پیام نوربدون کنکور

  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزادثبت نام دانشگاه بدون کنکور
   
بازرسی جوش خازن

به اشتراک بگذارید

Share